Κυριακή, Μάιος 31

ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα των αγώνων

0

Με πλήρη αγωνιστική δράση και με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 22-24 Φεβρουαρίου, που συμπεριλαμβάνουν μεταξύ άλλων και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, αυτόν της κατηγορίας Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Σύλλας-Μάκαρος

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Τελεθριακός

16:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λαρ.-Μάκαρος

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Δόξα Διρφ./Μεσσ.

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Μαυρομάτι

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Φιλαθλητικός

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

10:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Σχημ.

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Δροσιά

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μώλος

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Φάλαρα

18:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Αλίαρτος

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Σ. Καρυστίας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Στύρα

15:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια–Α.Ε. Καρύστου

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Δωρίδα

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μούτα

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Κονίστρες

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

Comments are closed.