Τρίτη, Μάρτιος 31

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, όπως προέκυψαν από τους ορισμούς της Πέμπτης, για το τριήμερο 8-10 Φεβρουαρίου στα τοπικά πρωταθλήματα:

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Χαϊνά-Τσάλας)

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λαρ.-Μαλεσίνα (Ντάνος-Ζάχος)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Τελεθριακός (Κάλφα-Γερονικολός)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Άρης Αμφίκλειας (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Φιλαθλητικός (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα (Κοτσιμπός-Πετώνης)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (Κάλφα-Γερονικολός)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Καρβούνης)

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Βαρσαμάς-Γκαράς)

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μπούκαλη (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Φάλαρα (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Οπούντιος Μαρτίνου (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κύνος (Ζάχος-Πατάγιας)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Στύρα (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε. Καρύστου (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Γκαράς)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άρης Αμφίκλειας (Πετώνης-Βιορές)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος (Κοτσιμπός-Ντάνος)

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου-Κόλα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας-Καλαπόδης)

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μαλεσίνα (Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος)

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ (Ντάνος-Γερονικολός)

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.