Κυριακή, Φεβρουάριος 23

Super League 2: Ο Μαυρίδης στην Κέρκυρα. Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Ο Θωμάς Μαυρίδης από την Πέλλα ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα  που θα δώσει η ομάδα του Λεβαδειακού με την ομάδα του Α.Ο. Κασσιόπης, στο γήπεδο του Εθνικού Αθλητικού Κέντρου της Κέρκυρας, την ερχόμενη Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου, στις 14:30’ για την 14η αγωνιστική της Α’ φάσης, του προγράμματος του πρωταθλήματος της «Super League 2». Βοηθοί διαιτητές ορίστηκαν ο Χρήστος Δεμερτζής επίσης από την Ε.Π.Σ. Πέλλας και ο Γιώργος Χριστοδούλου από την Ε.Π.Σ. Ημαθίας. Αναπληρωματικός διαιτητής ορίστηκε ο Χαράλαμπος Αθανασίου από την Ε.Π.Σ. Αρτας.

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τις συναντήσεις της 14ης αγωνιστικής ημέρας:

Super League 2 

14η αγωνιστική

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020

Ωρα έναρξης: 18:30’

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

ΧΑΝΙΑ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020

Ωρα έναρξης: 15:00′

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1930 – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017

ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

15:00′

ΓΗΠΕΔΟ: «ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ»

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

17:00’

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88 – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2020

Ωρα έναρξης: 14:30’

ΕΘΝΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

15:00′

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 1891

ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Comments are closed.