Παρασκευή, Ιανουάριος 24

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/1)

0

Πλήρη αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο 11-12 Ιανουαρίου στα τοπικά πρωταθλήματα, καθώς ξεκινούν και πάλι τα πρωταθλήματα σε Α’ και Β’ κατηγορία, ενώ έχουμε και την έναρξη στον έναν από τους τρεις ομίλους της Γ’ κατηγορίας. 

Επίσης, συνεχίζεται η β’ φάση σε παίδες και εφήβους, ενώ θα διεξαχθούν αγώνες και για τα πρωταθλήματα κορασίδων και νεανίδων!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-ΓΑΣ Βασιλικού

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστ. Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Κάδμος

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Οπούντιος Μαρτίνου

16:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κύνος

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Φάλαρα

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Κονίστρες

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας

15:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμ.-Α.Ε. Λίμνης

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Α.Σ. Κάρυστος

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μπούκαλη

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς

10:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άρης Θήβας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δροσιά

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαυρομάτι

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άτλας

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μούτα

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αλίαρτος

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Κάδμος

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μάκαρος

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Έσπερος Λαμ.-Μάκαρος

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Κάδμος

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Σύλλας

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.