Δευτέρα, Δεκέμβριος 16

Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τις συναντήσεις της 9ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας και της 6ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Β. και στους δυο ομίλους, που θα διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο, 23-24 Νοεμβρίου, είναι:

Α’ κατηγορία 2019-2020

9η αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης

Μαυροματίου Α.Ο. – Ένωση Άσπρων Σπιτιών/Αντίκυρα

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – θήβα Α.Ο. Η

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Super League 2)

Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά

Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. – Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Super League 2)

Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League 1)

Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (Super League 2)

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας

Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. – Κόκκινου Π.Α.Ο.

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων

Παμβαγιακός Α.Σ. – Ορχομενού Α.Ε.

Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος

Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

– Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 (α.α.)

– Ρεπό: Ελλοπιακός Α.Ο.

Β’ κατηγορία 2019-2020

Α’ όμιλος

6η αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Πανγεωργικός Α.Ε. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Πήγασος Α.Ο.

Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας

Χωστίων Α.Σ. – Άσκρης Α.Ο.

Διαιτητής: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Μακρυκώστας Γιώργος

Βοηθός: Β’: Λεγκλι Ντ

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.

Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Α’: Τζότζολης Κώστας

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Κώστας

Β’ όμιλος

6η αγωνιστική

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Επαμεινώνδας Α.Ο. Λεύκτρων

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Κούρτης

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Ιόλαος ΑΓΣ – Δηλεσίου Α.Ε.

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου

Αναγέννηση Σχηματαρίου Α.Ε. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.

Διαιτητής: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων

Σκούρτων Α.Ε. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών

Πλαταιών Α.Ο. – Οινοφύτων Π.Α.Σ.

Διαιτητής: Χατζής θανάσης

Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Μελισσοχώρι – Ελικώνας Δοπβραίνας Α.Ο.

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Super League 2)

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Comments are closed.