Δευτέρα, Δεκέμβριος 16

Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

Α’ κατηγορία 2019-2020

8η αγωνιστική

Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού

Α.Ε. Ορχομενού – Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη

Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Π.Ο. “ Παναλίαρτος ”

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League 1)

Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών

Α.Σ. Λεονταρίου – Α.Σ. “ Παμβαγιακός ”

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Γήπεδο: Α.Κ. Ε.Π.Σ.Β. (Αγ. Σπυρίδωνα)

Α.Π.Ο. “Αμβρυσσέας” Διστόμου – Α.Ο. Μαυροματίου

Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Α.Ο. “Ελλοπιακός” – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας

Α.Ο. “Η Θήβα” – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγιου Θωμά

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

– Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών (3-0 α.α.)

– Ρεπό: Α.Ο. “Αντίκυρας” Κυπάρισσος

Β’  κατηγορία 2019-2020

Α’ όμιλος

5η αγωνιστική

Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας

Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός” – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Χατζης Θανάσης

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης

Α.Ο. Άσκρης – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου

Διαιτητής: Καρρης Γιώργος

Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας

Α.Ο. “Πήγασος” – Α.Ε. “Πανγεωργικός”

Διαιτητής: Χατζής Θανάσης

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας

Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός” – Α.Σ. Χωστίων

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

Β’ όμιλος

5η αγωνιστική

Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου

Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” – Α.Ο. Πλαταιών

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)

Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League 1)

Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας

Α.Ο. “Ελικώνας” Δομβραίνας – Α.Ε.Σ. Ελεώνας

Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (Super League 2)

Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Γ.Σ. “Ο Ιόλαος” Θήβας

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου – Π.Α.Σ. Οινοφύτων

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Σοφός θανάσης

Βοηθός: Β’: Τζότζολης Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Α.Ο. “Επαμεινώνδας” Λεύκτρων – Α.Ε. Σκούρτων

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Πηγή: starsports

Comments are closed.