Παρασκευή, Νοέμβριος 22

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 9-10 Νοεμβρίου που περιλαμβάνει παιχνίδια για την 4η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, την 3η αγωνιστική και στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας αλλά και αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κάλφα-Πατάγιας)

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Αρτσίτας)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

16:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Αρτσίτας)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Πετώνης-Βιορές)

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς)

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Χαϊνά)

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Πετώνης-Βιορές)

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παναγιώτου)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βαρσαμάς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καρβούνης-Κόλα)

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Καλαπόδης-Νικολιάς)

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

18:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος)

11:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.