Δευτέρα, Νοέμβριος 18

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες στις τοπικές κατηγορίες από 2-4 Νοεμβρίου με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες για Α’ και Β’ κατηγορία (α’ όμιλος) αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Κάλφα)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κοτσιμπός-Ζάχος)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Αποστόλου-Νικολιάς)

20:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Γκαράς)

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μυτιληνάκης-Παναγιώτου)

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Γκογκορώσης)

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μυτιληνάκης-Παναγιώτου)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Καρβούνης-Παπακωνσταντίνου Κ.)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Χατζής-Γκαράς)

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Παπακωνσταντίνου Κ.)

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Πατάγιας)

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Νικολιάς)

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

11:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Κάλφα-Χατζής)

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.