Πέμπτη, Νοέμβριος 21

Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν :

Α’ κατηγορία 2019-2020

5η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Διστόμου

Α.Π.Ο. “Αμβρυσσέας” – Π.Α.Ο. Κόκκινου

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων

Α.Σ. “Παμβαγιακός” – Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αρματος

Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”  – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης

Α.Ο. Μαυροματίου – Α.Σ. Λεονταρίου

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας

Α.Ο. “Η Θήβα”  – Α.Ο. Υψηλάντης

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα

Βοηθός: Β’:  Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Γήπεδο: Στάδιο Ασπρων Σπιτιών

Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος

Βοηθός: Β’: Τσωνης Γιάννης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού

Α.Ε. Ορχομενού – Α.Ο. “Ελλοπιακός”

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

– Ρεπό: Α.Ο. “Κεραυνός” Αγ. Θωμά.

Β’ κατηγορία 

Α’ όμιλος

3η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας (!)

Α.Σ. Χωστίων – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια

Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας

Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός” – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας

Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός” – Α.Ο. Άσκρης

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεωργίου

Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Σε εκκρεμότητα:

Α.Ο. “Πήγασος” Αγιας Αννας – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Β’ όμιλος

3η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων

Α.Ο. “Επαμεινώνδας” – Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου

Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Α.Γ.Σ. “Ο Ιόλαος” – Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Ο. Πλαταιών

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Κουρτης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)

Α.Ε. Δηλεσίου – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005”

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (3ης κατηγορίας)

Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Π.Α.Σ. Οινοφύτων

Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραινας

Α.Ο. “Ελικώνας” – Α.Ε. Σκούρτων

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (2ης κατηγορίας)

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Comments are closed.