Δευτέρα, Οκτώβριος 21

Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Το πρόγραμμα σε α’ και β’ κατηγορία Βοιωτίας καθώς επίσης και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες είναι:

Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019  ώρα 16.00

Α’ κατηγορία

4η αγωνιστική

Δάφνη Ερυθρών – Ένωση

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Κόκκινο – Θήβα

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης

Βοηθός: Β’: Καρρής Γιωργος

Κυπάρισσος – Ορχομενός              

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Παναλίαρτος – Παμβαγιακός

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος

Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης

Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας

Ελλοπιακός – Λεοντάρι

Διαιτητής: Φλώτσιος θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Υψηλάντης – Μαυρομμάτι (γηπ. Αγ. Σπυρίδωνα)

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Αλαφογιάννης Λουκάς

Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Αρματηλάτης – Κεραυνός Αγ. Θωμά

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Κουρτης

Ρεπό: Αμβρυσσέας

Β’ κατηγορία

α’ όμιλος

2η αγωνιστική

Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019  ώρα 16.00

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Α’: Πιτσουνης Αντώνης

Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας

Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός” – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης

Α.Ο. Ασκρης – Α.Ε. “Πανγεωργικός”

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου

Α.O. “Aπόλλων” Ακραιφνίου – Α.Ο. “Πήγασος” Αγίας Αννας

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια

Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Β. – Αγ. Σπυρίδωνα (!)  

Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου – Α.Σ. Χωστίων

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Β’ όμιλος

2η αγωνιστική

Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου – Α.Ε.Σ. Ελεώνας

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων

Π.Α.Σ. Οινοφύτων – Α.Γ.Σ. “Ο Ιόλαος”

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 14:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας (!)

Α.Ο. “Επαμεινώνδας” Λεύκτρων – Α.Ε. Δηλεσίου

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου (“Ευαγγελος Δεπάστας”)

Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου – Α.Ο. “Ελικώνας” Δομβραίνας

Διαιτητής: Φίλος Δημήτρης (Super League 1)

Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου

Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” – Α.Ο. Μελισσοχωρίου

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Κουρτης

Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών

Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ε. Σκούρτων

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Comments are closed.