Σάββατο, Οκτώβριος 19

Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν είναι:

Α’ κατηγορία 2019-2020

Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 (ώρα 16:30)

Α.Ο. Μαυροματίου – Α.Ο. Ε λλοπιακός  (15.00)

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (2ης κατηγορίας)

Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)

Βοηθός: Β’ : Καμαριώτης Νίκος

Α.Ο. Υψηλάντης – Π.Α.Ο. Κόκκινου

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας(2ης κατηγορίας)

Βοηθός: Β’ : Σοφός Νίκος (3ης κατηγορίας)

Α.Ε. Ορχομενού – Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’ : Τονίδης Δημήτρης

Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)

Βοηθός: Β’ : Πούλος Κώστας

Α.Σ. Λεονταρίου – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (3ης κατηγορίας)

Βοηθός: Β’ : Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Α.Π.Ο. “Αμβρυσσέας” Διστόμου – Γ.Α.Ο. “ Αρματηλάτης”

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια

Βοηθός: Β’ : Καρρής Γιώργος

Κυριακή, 06 Οκτωβρίου 2019  (16:30)

Α.Σ. “Παμβαγιακός” – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγ.Θωμά

Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας

Βοηθός: Β’ : Φλούδα Σόνια

Ρέπο: Α.Ο. “Η Θήβα”.

Β’ κατηγορία 2019-2020

Α’ όμιλος

1η αγωνιστική

Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστους

Βοηθός: Β’ : Δελής Δημήτρης

Κυριακή, 06 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Πούλος Κώστας

Βοηθός: Β’ : Καταραχιάς Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Χωστίων Α.Σ. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός: Β’ : Φίλος Δημήτρης (1ης κατηγορίας)

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Α.Ο. Άσκρης

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’ : Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας

Α.Ο. “Πήγασος” – Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς

Διαιτητής: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)

Βοηθός: Α’: Πιτσουνης Αντωνης

Βοηθός: Β’ : Αλαφογιάννης Λουκάς (3ης κατηγορίας)

Β’ όμιλος

1η αγωνιστική

Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου

Α.Γ.Σ. “Ο Ιόλαος ” Θήβας – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005”

Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’ : Καλαμπούκας Χρήστος (3ης κατηγορίας)

Κυριακή, 06 Οκτωβρίου 2019

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

A.O. Μελισσοχωρίου – Α.Ο. “Επαμεινώνδας”

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος

Βοηθός: Β’ : Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Ε. Δηλεσίου

Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’ : Τσαγανού Δήμητρα (3ης κατηγορίας)

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας

Α.Ο. “Ελικώνας” Δόμβραινας – Α.Ο. Πλαταιών

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Κούρτης

Βοηθός: Β’ : Ρεσβάνης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων

Α.Ε. Σκούρτων – Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου

Διαιτητής: Θάνος Χρήστος

Βοηθός: Α’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Βοηθός: Β’ : Φλώτσιος Ηλ. Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)

Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου – Π.Α.Σ. Οινοφύτων

Διαιτητής: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Βοηθός: Α’: Καραγιάννης Γιώργος

Βοηθός: Β’ : Δημητρίου Γιώργος

Πηγή: starsports

Comments are closed.