Δευτέρα, Δεκέμβριος 16

ΕΣΚΑΣΕ: Η κλήρωση των πρωταθλημάτων

0

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

4η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

5η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

8η Αγωνιστική

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

10 Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

11η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Δείτε παρακάτω την κλήρωση του α’ ομίλου για τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ, με τη συμμετοχή 8 ομάδων, που όλες τους είναι από το Νομό Ευβοίας. 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ/ΜΕΣΣ.-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Η κλήρωση του β’ ομίλου της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, επίσης με 8 ομάδες, με τη συμμετοχή συλλόγων από τη Φθιώτιδα και τη Βοιωτία και με δύο ομάδες που πήραν την άνοδο μετά τις τελευταίες ανακατατάξεις.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΦΑΛΑΡΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΩΛΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΕΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΥΝΟΣ–ΜΩΛΟΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΚΥΝΟΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΑΛΑΡΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ

ΜΩΛΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.