Τρίτη, Νοέμβριος 12

Βοιωτία: Το πρόγραμμα της α’ κατηγορίας

0

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην α’ κατηγορία Βοιωτίας…

1η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Κυπάρισσος

Ελλοπιακός – Δάφνη Ερυθρών

Υψηλάντης – Αρματηλάτης

Λεοντάρι – Παναλίαρτος

Θήβα – Παμβαγιακός

Ορχομενός – Κεραυνός

Ένωση – Αμβρυσσέας

Ρεπό: Κόκκινο

2η αγωνιστική

Κόκκινο – Μαυρομμάτι

Κυπάρισσος – Ελλοπιακός

Δάφνη Ερυθρών – Λεοντάρι

Αρματηλάτης – Θήβα

Παναλίαρτος – Ορχομενός

Παμβαγιακός – Αμβρυσσέας

Κεραυνός- Ένωση

Ρεπό: Υψηλάντης

3η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ελλοπιακός

Υψηλάντης – Κόκκινο

Λεοντάρι – Κυπάρισσος

Ορχομενός – Δάφνη Ερυθρών  

Αμβρυσσέας – Αρματηλάτης

Ένωση – Παναλίαρτος  

Παμβαγιακός – Κεραυνός

Ρεπό: Θήβα

4η αγωνιστική

Υψηλάντης – Μαυρομμάτι

Ελλοπιακός – Λεοντάρι

Κόκκινο – Θήβα

Κυπάρισσος – Ορχομενός

Δάφνη Ερυθρών – Ένωση   

Αρματηλάτης – Κεραυνός

Παναλίαρτος – Παμβαγιακός

Ρεπό: Αμβρυσσέας

5η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Λεοντάρι

Θήβα – Υψηλάντης

Ορχομενός – Ελλοπιακός

Αμβρυσσέας – Κόκκινο  

Ένωση – Κυπάρισσος

Παμβαγιακός – Δάφνη Ερυθρών   

Αρματηλάτης – Παναλίαρτος  

Ρεπό: Κεραυνός

6η αγωνιστική

Θήβα – Μαυρομμάτι

Λεοντάρι – Ορχομενός

Υψηλάντης – Αμβρυσσέας

Ελλοπιακός – Ένωση

Κόκκινο – Κεραυνός

Κυπάρισσος – Παμβαγιακός

Δάφνη Ερυθρών – Αρματηλάτης  

Ρεπό: Παναλίαρτος

7η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ορχομενός

Αμβρυσσέας – Θήβα

Ένωση – Λεοντάρι  

Κεραυνός – Υψηλάντης  

Παμβαγιακός – Ελλοπιακός  

Παναλίαρτος – Κόκκινο

Αρματηλάτης – Κυπάρισσος

Ρεπό: Δάφνη Ερυθρών

8η αγωνιστική

Αμβρυσσέας – Μαυρομμάτι

Ορχομενός – Ένωση

Θήβα – Κεραυνός

Λεοντάρι – Παμβαγιακός

Υψηλάντης – Παναλίαρτος  

Ελλοπιακός – Αρματηλάτης

Κόκκινο – Δάφνη Ερυθρών 

Ρεπό: Κυπάρισσος

9η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Ένωση

Κεραυνός – Αμβρυσσέας

Παμβαγιακός – Ορχομενός

Παναλίαρτος – Θήβα

Αρματηλάτης – Λεοντάρι  

Δάφνη Ερυθρών – Υψηλάντης

Κυπάρισσος – Κόκκινο  

Ρεπό: Ελλοπιακός  

10η αγωνιστική

Κεραυνός – Μαυρομμάτι

Ένωση – Παμβαγιακός

Αμβρυσσέας – Παναλίαρτος

Ορχομενός – Αρματηλάτης   

Θήβα – Δάφνη Ερυθρών

Υψηλάντης – Κυπάρισσος

Ελλοπιακός – Κόκκινο  

Ρεπό: Λεοντάρι

11η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Παμβαγιακός

Παναλίαρτος – Κεραυνός

Αρματηλάτης – Ένωση

Δάφνη Ερυθρών – Αμβρυσσέας

Κυπάρισσος – Θήβα

Κόκκινο  Λεοντάρι

Ελλοπιακός – Υψηλάντης

Ρεπό: Ορχομενός    

12η αγωνιστική

Παναλίαρτος – Μαυρομμάτι

Παμβαγιακός – Αρματηλάτης

Κεραυνός – Δάφνη Ερυθρών

Αμβρυσσέας – Κυπάρισσος

Ορχομενός – Κόκκινο  

Θήβα – Ελλοπιακός

Λεοντάρι – Υψηλάντης

Ρεπό: Ένωση      

13η αγωνιστική

Μαυρομμάτι – Αρματηλάτης

Δάφνη Ερυθρών – Παναλίαρτος

Κυπάρισσος – Κεραυνός

Κόκκινο – Ένωση

Ελλοπιακός – Αμβρυσσέας

Υψηλάντης – Ορχομενός  

Λεοντάρι – Θήβα  

Ρεπό: Παμβαγιακός   

14η αγωνιστική

Δάφνη Ερυθρών – Μαυρομμάτι

Παναλίαρτος – Κυπάρισσος

Παμβαγιακός – Κόκκινο

Κεραυνός – Ελλοπιακός

Ένωση – Υψηλάντης

Αμβρυσσέας – Λεοντάρι

Ορχομενός – Θήβα  

Ρεπό: Αρματηλάτης  

15η αγωνιστική

Κυπάρισσος – Δάφνη Ερυθρών

Κόκκινο – Αρματηλάτης

Ελλοπιακός – Παναλίαρτος  

Υψηλάντης – Παμβαγιακός

Λεοντάρι – Κεραυνός

Θήβα  – Ένωση

Ορχομενός – Αμβρυσσέας Ρεπό: Μαυρομμάτι            

Comments are closed.