Πέμπτη, Ιούλιος 16

Το ψηφοδέλτιο της «ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ»

0

ΚΟΤΣΙΚΩΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΑΥΛΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΠΑΓΩΝΑ σύζυγος ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΚΑΛΕΑ -ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΜΑΧΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΙΣΩΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΒΟΛΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΑΔΕΩΝ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ
  7. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΓΙΑΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  9. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΕΣΤΗ

10.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  8. ΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΑΡΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΜΠΑΛΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΩΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΕΤΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29. ΣΑΪΠΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΤΡΙΑΔΗ
  4. ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΤΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΦΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΨΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΝΑΓΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΜΠΙΜΗ- ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
  5. ΜΠΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  6. ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ

  1. ΒΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΤΣΩΝΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  5. ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΠΕΝΕΚΟΥ
  7. ΣΒΟΛΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΑΔΕΩΝ  

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΟΥΚΑ
  3. ΕΥΤΑΞΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΚΟΤΡΙΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΡΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  9. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΕΚΙΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΣΗΦ του ΔΗΜΟΥ
  11. ΜΑΚΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  13. ΜΠΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΠΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  15. ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΠΡΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΤΖΙΤΖΩΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ

  1. ΓΟΥΠΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΛΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  4. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ

  1. ΒΕΛΕΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  7. ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Comments are closed.