Δευτέρα, Νοέμβριος 18

Το πρόγραμμα στην α’ κατηγορία Βοιωτίας

0

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην α’ κατηγορία Βοιωτίας:

«[more…]»

1η  αγωνιστική 16η

Επαμεινώνδας – Θήβα

Παμβαγιακός – Κιθαιρώνας

Ένωση – Δάφνη Ερ.

Δόξα Μουρ. – Πήγασος

Κόκκινο – Ορχομενός

Αμβρυσσέας – Σκούρτα

Παναλίαρτος – ΠΑΟΚ

Ιόλαος – Πλαταιές

 2η  αγωνιστική 17η

Παμβαγιακός – Επαμεινώνδας

Θήβα – Ένωση

Κιθαιρώνας – Δόξα Μουρ.

Δάφνη Ερ.- Κόκκινο

Πήγασος – Αμβρυσσέας

Ορχομενός – Παναλίαρτος

Σκούρτα – Πλαταιές

 ΠΑΟΚ – Ιόλαος

 3η  αγωνιστική 18η

Επαμεινώνδας – Ένωση

Δόξα Μουρ.- Παμβαγιακός

Κόκκινο – Θήβα

Αμβρυσσέας – Κιθαιρώνας

Παναλίαρτος – Δάφνη Ερ.

Πλαταιές – Πήγασος

Ιόλαος – Ορχομενός

Σκούρτα – ΠΑΟΚ

 4η  αγωνιστική 19η

Δόξα Μουρ.- Επαμεινώνδας

Ένωση – Κόκκινο

Παμβαγιακός – Αμβρυσσέας

Θήβα – Παναλίαρτος

Κιθαιρώνας –  Πλαταιές

Δάφνη Ερ.-  Ιόλαος

Πήγασος –  ΠΑΟΚ

Ορχομενός – Σκούρτα

 5η  αγωνιστική 20η

Επαμεινώνδας – Κόκκινο

Αμβρυσσέας – Δόξα Μουρ.

Παναλίαρτος – Ένωση

Πλαταιές – Παμβαγιακός

Ιόλαος – Θήβα

ΠΑΟΚ – Κιθαιρώνας

Σκούρτα – Δάφνη Ερ.

Ορχομενός – Πήγασος

 6η  αγωνιστική 21η

Αμβρυσσέας – Επαμεινώνδας

Κόκκινο – Παναλίαρτος

Δόξα Μουρ.- Πλαταιές

Ένωση –  Ιόλαος

Παμβαγιακός – ΠΑΟΚ

Θήβα-  Σκούρτα

Κιθαιρώνας – Ορχομενός

Δάφνη Ερ.- Πήγασος

 7η  αγωνιστική 22η

Επαμεινώνδας – Παναλίαρτος

Πλαταιές – Αμβρυσσέας

Ιόλαος – Κόκκινο

ΠΑΟΚ – Δόξα Μουρ.

Σκούρτα – Ένωση –

Ορχομενός – Παμβαγιακός

Πήγασος – Θήβα

Κιθαιρώνας – Δάφνη Ερ.

 8η  αγωνιστική 23η

Πλαταιές – Επαμεινώνδας

Παναλίαρτος – Ιόλαος

Αμβρυσσέας – ΠΑΟΚ

Κόκκινο – Σκούρτα

Δόξα Μουρ.-  Ορχομενός

Ένωση –  Πήγασος

Παμβαγιακός –  Δάφνη Ερ.

Θήβα – Κιθαιρώνας

  9η  αγωνιστική 24η

Επαμεινώνδας – Ιόλαος

ΠΑΟΚ – Πλαταιές

Σκούρτα – Παναλίαρτος

Ορχομενός – Αμβρυσσέας

Πήγασος – Κόκκινο

Δάφνη Ερ.- Δόξα Μουρ.

Κιθαιρώνας – Ένωση

Θήβα – Παμβαγιακός

 10η  αγωνιστική 25η

ΠΑΟΚ – Επαμεινώνδας

Ιόλαος – Σκούρτα

Πλαταιές – Ορχομενός

Παναλίαρτος –  Πήγασος

Αμβρυσσέας – Δάφνη Ερ.

Κόκκινο – Κιθαιρώνας

Δόξα Μουρ.- Θήβα

Ένωση – Παμβαγιακός

 11η  αγωνιστική 26η

Επαμεινώνδας – Σκούρτα

Ορχομενός – ΠΑΟΚ

Πήγασος –  Ιόλαος

Δάφνη Ερ.- Πλαταιές

Κιθαιρώνας – Παναλίαρτος

Θήβα – Αμβρυσσέας

Παμβαγιακός – Κόκκινο

Ένωση –  Δόξα Μουρ.

 12η  αγωνιστική 27η

Ορχομενός – Επαμεινώνδας

Σκούρτα – Πήγασος

ΠΑΟΚ – Δάφνη Ερ.

Ιόλαος – Κιθαιρώνας

Πλαταιές – Θήβα

Παναλίαρτος – Παμβαγιακός

Αμβρυσσέας –  Ένωση

Κόκκινο – Δόξα Μουρ.

 13η  αγωνιστική 28η

Επαμεινώνδας – Πήγασος

Δάφνη Ερ.- Ορχομενός

Κιθαιρώνας – Σκούρτα

Θήβα – ΠΑΟΚ

Παμβαγιακός – Ιόλαος

Ένωση – Πλαταιές

Δόξα Μουρ.- Παναλίαρτος –

Κόκκινο – Αμβρυσσέας

 14η  αγωνιστική 29η

Δάφνη Ερ.- Επαμεινώνδας

Πήγασος – Κιθαιρώνας

Ορχομενός –  Θήβα

Σκούρτα – Παμβαγιακός

ΠΑΟΚ –  Ένωση

Ιόλαος – Δόξα Μουρ.

Πλαταιές – Κόκκινο

Παναλίαρτος – Αμβρυσσέας

  15η αγωνιστική 30η

Επαμεινώνδας – Κιθαιρώνας

Θήβα – Δάφνη Ερ.

Παμβαγιακός – Πήγασος

Ένωση – Ορχομενός

Δόξα Μουρ.- Σκούρτα

Κόκκινο – ΠΑΟΚ

Αμβρυσσέας – Ιόλαος

Παναλίαρτος – Πλαταιές

Comments are closed.